betaling Type: T/T,Western Union
vervoer: Ocean,Air
$14000
≥1 Piece/Pieces
Custom Processing: Yes
Model: various
Brand: Advisory Service
Occasion: living room, bedroom, study
Process: manual
Size: according to customer requirements
Styling: customizable
Applicable To: adults
Packaging: ordinary packaging
Certification: Other
Verkoopeenheden | : | Piece/Pieces |
Pakkettype | : | Kartonnen doos |
Afbeeldingsvoorbeeld | : |
Catasprijs van de kunstmarkt: 180000 dollar
Wang Jingen, een inwoner van het dorp Xinbei, Shuyuan Town, werd geboren in 1937. Op 20-jarige leeftijd bestudeerde hij houtsnijwerk van zijn schoonvader en veranderde in stenen carving in de jaren 1980. Iedereen die zijn werken heeft gezien, is verbaasd over zijn prachtige mestechniek en levensechte artistieke modellering. Professor Zeng Zhushao, een autoriteit op het gebied van beeldhouwkunst in China, las zijn werken en zei: "De kungfu is erg solide, de sabeltechniek is licht en langzaam, en het is gemakkelijk te struikelen, eenvoudig en natuurlijk, en kan gevaar zien in de Gewoon en bekwaam in de onhandigheid ". In zijn bijna 50 jaar van carrière -carrière is zijn reputatie snel gestegen en heeft hij grote prestaties gedaan. Steen snijwerkers, literati, beroemdheden, wetenschappers en internationale vrienden zijn gekomen om te kijken en te kopen. Zijn werken worden geëxporteerd naar tientallen landen, zoals Japan, Singapore, Saoedi -Arabië, Australië, Canada, Italië, enz. De stenen snijwerk "krabbasket" won de gouden medaille van de "eerste Chinese folkkunsttentoonstelling"; De stenen carving "Eight Games Holy Pot" werd verzameld door het organisatiecomité van de achtste nationale wedstrijden in oktober 1997; Het stenen snijwerk "onderwater drakenpaleis" werd verzameld door het algemene kantoor van het Permanent Comité van het National People's Congress en de administratie van de Great Hall of the People in Beijing in oktober 1998 in de Great Hall Exhibition Hall. De "Deep Love Between Mother and Son" gecreëerd voor de terugkeer van Hong Kong en de "Great Wall of Lotus Pond Carp" gemaakt voor de terugkeer van Macao zijn verzameld door relevante afdelingen. In februari 1996 heeft de educatieve, wetenschappelijke en culturele organisatie van de Verenigde Naties (UNESCO) en China Folk Artists Association gezamenlijk Wang Jingen de titel toegekend van "First Class Chinese folk ambachtsman".
verpakkingen: Kartonnen doos
produktiviteit: 1 Piece/Pieces per Month
vervoer: Ocean,Air
Plaats van herkomst: Chongqing
Ondersteuning over: 1 Piece/Pieces per Month
Haven: Chongqing
Incoterm: FOB
hete producten
SEND INQUIRY