Christie's veiling
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthElk stenen snijwerk wordt gewaardeerd door mensen. Allereerst zou het stenen beeld moeten creëren met de vorm en het materiaal van de jade, dat wil zeggen dat ze kunst moeten maken volgens het materiaal, om de natuurlijke schoonheid van de jade...
Een schilderij van twee heren in het oude kostuum
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthChristie's veiling is een zeer gedetailleerde versie van deze beroemde schilderijen, een van de vormende beelden van het late Vlaamse genre -schilderij. Het toont twee heren in het schrijven van kostuums en het tellen van geld. Dit is een... -
Waardering van de Jade Little Princess
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthVoordat een jade wordt gesneden, kan de waarde ervan niet volledig worden weerspiegeld. Het is gewoon een gewone steen. Als u echter een zeer goede stenen carving -vakman ontmoet om stenen sculptuur uit te voeren, kan de waarde ervan volledig worden... -
Een schilderij van de decoratie van de woonkamer
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthOver decoratieve schilderijen gesproken, ik vraag me af of je hebt ontdekt dat de plaats met de hoogste frequentie de woonkamer moet zijn. Een beroemde schilderdecoratie heeft een laatste rol gespeeld in de woonkamer. Het kan niet alleen de... -
Carving werken die verval in legende veranderen
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthHoewel Jade eigenlijk een gewone steen is, bestaat het in het geval dat het niet is gesneden, maar na het verwerken van stenen beeldhouwkunst is het een fijne stenen kunst. Bij het kopen van de Stone Mountain -snijproducten, naast het zoeken naar de... -
Uitstekend en voortreffelijk decoratief schilderij
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthIn de kunstmarkt is de dramatische focus van deze prachtige beroemde schilderijen op Christie's veiling het moment waarop de godin Diana een fee in de buurt vond, Callisto, zwanger. Deze mythe is erg populair bij oude en 16e -eeuwse kunstenaars.... -
Renaissance Art Collection Aesthetics
Min. orde:1Piece/Piecesvervoer:Ocean,Airverpakkingen:Kartonnen doosOndersteuning over:1 Piece/Pieces per MonthPlaats van herkomst:Chongqingproduktiviteit:1 Piece/Pieces per MonthKunsttransactiesituatie: Een volgeling van Albrecht d ü rer schilderde dit prachtige werk na het snijden van het verraad van Christus in de grote passie van 1511 in 1511. De beroemde schilderijen van Christie's veiling werden voltooid op een dik...